K-Meleon

K-Meleon - przeglądarka pod twoją kontrolą


K-Meleon is an extremely fast, customizable, lightweight web browser based on the Gecko layout engine developed by Mozilla which is also used by Firefox. K-Meleon is Free, Open Source software released under the GNU General Public License and is designed specifically for Microsoft Windows (Win32) operating systems.


More Information

Zajrzyj na strone poczatkowa, gdzie znajdują się odnośniki do głównych sekcji Wiki K-Meleona. Możesz również przeszukac; strony Wiki. Lista tlumaczen znajduje się na górze strony.

Możesz przejrzeć liste wlasciwosci K-Meleona zanim zdecydujesz się pobrac najnowszą wersję. Zobacz zrzuty ekranu, jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda K-Meleon.

Najnowsze informacje o rozwoju przeglądarki znajdują się w dziale aktualnosci. Odnośniki do artykułów i recenzji K-Meleona znajdują się w centrum prasowym.

W dokumentacji znajdziesz historię K-Meleona. Zerknij do najczesciej zadawanych pytan (FAQ), przewodników lub poczytaj instrukcję użytkownika i Reference Manual (nie kumam różnicy - przyp. tłum). Jest również instrukcja instalacji i opis instalacji pluginów z innych żródeł, takich jak Java, Flash, Real Player, i wiele innych.

Pośród zasobów znajdziesz, motywy, skórki i animacje wyświetlane podczas ladowania stron, ikony, buttony i bannery, odnośniki do zasobów na innych stronach oraz tlumaczenia programu. Znajdziesz tam także makra, które poszerzają możliwości K-Meleona przez wtyczkę makr.

Prosimy, przylacz sie do tego projektu jako programista, beta-tester, autor dokumentacji, tlumacz, grafik, edytor wiadomości. Potrzebujemy twojej pomocy!!


Uwaga: Jeśli informacje na tych stronach są nieprawidłowe, nieaktualne lub wybrakowane: Pomóż nam je zaktualizować. Możesz to zrobić klikając EditThisPage na dole strony. Prosimy umieszczać uwagi i sugestie na osobnej stronie.

Przeczytaj WikiHowto i WhyKMeleonWiki, jeśli koncepcja Wiki jest dla ciebie nowa.

K-Meleon

(c) 2000-2010 kmeleonbrowser.org. All rights reserved.
design by splif.